Hledáte tipy na nové venkovní aktivity? Zkuste se vrátit do dětství!

RC letadla

Otepluje se a karanténa se zvedá. Je nejvyšší čas uvažovat o venkovních aktivitách, abychom si po dlouhé době užili slunce a čerstvý vzduch. Připravili jsme pro vás seznam aktivit, které vás doslova pohltí. RC letadla, létající draci a další věci vás čekají v tomto článku.

 

RC letadla, vrtulníky, ponorky a lodě!

Zapomeňte na špatně ovládané, plastové krabičky na dálkové ovládání, tohle je jiná úroveň pouhé dětské zábavy. Nejhezčí modely offroadových aut, vojenských letadel a detailních vrtulníků, které mají perfektní ovládání a konstrukci. Zažijete lehkou nostalgii a přitom závan dobrodružství, protože tyto modely ocení všechny věkové kategorie. Tohle není pouhá příležitostná zábava, tohle vás pohltí.

Létající draci

Pokud jste na něco jednoduššího, nyní je ideální čas vyrazit na vysoké větrné kopce. Tam můžete pořádat závody s přáteli a při nedostatku větru sedět u pikniku. Hlídejte si také místní závody v létajících dracích. Přestože se neúčastníte, je to překvapivě napínavá podívaná pro každého.

Pozorování ptáků, poznávání bylin a hledání hub

Nyní vás vyženeme do místních lesů a na pole za výpravou, kterou by nejedna školka záviděla. Přesto se můžete jako dospělí více spolehnout na své informace, případné zranění jednoduše ošetříte sami a nebudou vás tak rychle bolet nohy. Třeba objevíte po cestě perfektní klacek na výrobu improvizované chodecké hole a vrátíte se jako nový lesomil.

  • Přečteno: 618