5 tipů pro nepřekonatelný orgasmus

fitness 332278 1280

Chceme ho všechny, toužíme po něm každá. Ale jak na něj? Poradíme vám!

  1. tip - pijte víno či jiné povzbuzovadlo nálady. Ale dejte si pozor, abyste to nepřehnala, v příliš pokročilé fázi vás chuť na orgasmus přejde. 

  2. tip - kupte si hračku. Není to nic hambatého, a sexuální hračka nemusí nutně znamenat robertek. V dnešní době je již spousta různých druhů hraček, takže si každá žena přijde na své. 
    Tajný TIP: do konce tohoto týdne probíhají Nakupy.OnaDnes.cz a na e-shopu sexshopik.cz dostanete slevu 20 % po zadání kódu ONADNES ;)

  3. tip - bavte se s partnerem o tom, co vás vzrušuje a dělá vám dobře. Mnoho partnerů se o tom stydí mluvit. A výsledek? Špatný sex, nudný sex, stále stejný sex. Zkuste to jinak. Pokud jste stydlivá, tak si sjednejte nějaké gesto, které uděláte, když vám partner udělá dobře. Uvidíte, že to za to stojí.

  4. tip - najděte nejlepší pozici. Sex není jenom misionáře, na koníčka a na pejsky. Vyzkoušejte něco, co jste ještě nedělala - vzrušení z neznámého přidá na celkovém vzrušení. 

  5. tip - zkuste něco, co ve vás vzbuzuje adrenalin. U někoho to může být sex v kabince v obchoďáku (ideální kabinky jsou v Tescu - dostatečně prostorné a lze je zaklapnout, takže vás nikdo nepřekvapí), u někoho jiného sex na kapotě auta. Pro každého je adrenalin něco jiného, a musí to být příjemný adrenalin. Takový ten, který vám vlije život do žil.
  • Přečteno: 1262