Móda je kůže

kabelka z pravé kůže

bag 1609281 1280

Tak toto tvrzení určitě neslyšíte poprvé ani naposledy. Otázka však zní: Jak na kůži? Kde ji koupit? Podle čeho vybírat? S tím vás nenecháme vy štychu přece! :-)

Hodí se ke mě kožené výrobky?

Obchodníci vám budou tvrdit, že kůže patří ke každému. Není to pravda. Stejně tak jako každému muži nesluší oblek, tak se najdou ženy nebo slečny, ke kterým kůže prostě nejde. Jsou to zejména menší postavy, sportovní typy a nebo pochopitelně vegani, RAW příznivci a podobné psychicky narušené menšiny. Jste li však dáma, umíte kůži kombinovat i s jinými materiály a nevezmete si koženou tašku k šusťákovce, tak je vše v pořádku.

Jak poznám kvalitu?

Jediným osvědčeným receptem je otázka samotného prodejce nebo majitele výroby. Například kožní znalec, Svatoslav Žalůdek z firmy Lagen, vám přesně popíše, jak vypadá kůže z býka nebo s klokana. Proto také dodává nejkvalitnější české kožené kabelky.

Kde zakoupit?

Eshopy jsou jedna volba. Nicméně u nich nemáte žádnou jistotu, kdo kůži vyrábí, odkud byla zakoupena atd. Při návštěvě kamenné prodejny si uděláte zážitek, vyberete si z více možností, sama si ohmatáte materiál a budete vědět, který kousek je pro vás.

  • Přečteno: 1982