Bílá trička bez potisku pasují jakémukoliv outfit

Určitě ten pocit znáte. Stojíte ráno před šatníkem a nevíte, co si vzít na sebe. Přistoupíte k šatníku a začnete se v něm přehrabovat s pocitem, že nemáte co na sebe. Najednou vám přijde pod ruku bílé tričko. V tu chvíli můžete všechny vaše obavy zahodit, protože bílé triko je zárukou, která pasuje ke každému outfitu.

beautiful-smiling-asian-girl-in-white-shirt-HXNA3G7-min.jpg

Nuda nebude!

Mnohdy se při tvorbě outfitu zamýšlíme, zda nebude příliš nudný. Tento pocit může často vyvolávat i bílé tričko bez jakéhokoli potisku. Naopak sami uvidíte, že outfit krásně rozjasní a dá vám volnější ruku při tvorbě kombinací. Skombinovat bílé tričko může být i vaší rychlovkou, pokud jste ráno zaspali a opravdu nestíháte.

picture-of-european-brunette-woman-wearing-casual-R795VDH-min.jpg

Do nepohody

Jestli se chystáte na akci, kde nevíte, co přesně bude v plánu, dámské bílé tričko bez potisku nezavrhujte. I při sportovních aktivitách můžete vypadat elegantně a šik. O večírku a party nemluvě! Jednoduchý střih a bílá barva, která poukazuje na čistotu vám ukáže, že se hodí do každé situace.

young-serious-african-american-woman-with-dark-LZX42T5-min.jpg

Nezkazí ani business outfit

Spěcháte na konferenci nebo pracovní schůzku? Nejste si jistá, zda je váš outfit dostatečně elegantní? Využití bílého trička v business outfitu rozhodně nejsou passé. Kombinace kostýmkové sukně, saka či kabátku bude vhodné na každé schůzce.

elegant-businesswoman-outdoors-86HCQNG-min.jpg

Nesmrtelná klasika

Bílá trička bez potisku v kombinaci s džíny jsou nesmrtelnou klasikou, na kterou nedají dopustit ani slavné osobnosti. Provedení džínů se meze nekladou. Roztrhané či boyfriend džíny jsou taktéž vítány, všechny s jednoduchostí bílého trička krásně pasují, v případě doplňků se fantazii meze nekladou.

skater-girl-PGZJ76Y-min.jpg

Věk není překážkou

Nadčasové bílé tričko rozhodně není jen pro určitou věkovou kategorii. Sluší v každém věku a stejně tak i ozvláštní outfit každé generaci. Ať už jste mladá slečna nebo postarší dáma, budete vždy elegantní.

old-couple-kissing-on-a-walk-PY6NAM8-min-min.jpg

  • Přečteno: 1084