Bílá trička bez potisku pasují jakémukoliv outfit

Určitě ten pocit znáte. Stojíte ráno před šatníkem a nevíte, co si vzít na sebe. Přistoupíte k šatníku a začnete se v něm přehrabovat s pocitem, že nemáte co na sebe. Najednou vám přijde pod ruku bílé tričko. V tu chvíli můžete všechny vaše obavy zahodit, protože bílé triko je zárukou, která pasuje ke každému outfitu.

beautiful-smiling-asian-girl-in-white-shirt-HXNA3G7-min.jpg

Číst dál: Bílá trička bez potisku pasují jakémukoliv outfit

  • Přečteno: 1084

Co jsou recumbenty? A jak fungují?

recumbenty

Pokud je pro vás postava velice důležitá, zřejmě uvažujete nad tím, že si doma zřídíte vlastní posilovnu. Jakmile si spočítáte, že za roční vstupy do fitness centra utratíte tisíce korun, začnete zvažovat zakoupení posilovacích strojů přímo domů. A nemusíte mít všechno, co nabízí fitness centrum, protože stačí sáhnout po stroji, na němž posílíte celé své tělo.

Číst dál: Co jsou recumbenty? A jak fungují?

  • Přečteno: 991

Jak vybrat spodní prádlo pod společenské šaty?

Podprsenka, kalhotky, punčochy či spodnička - to vše může pod šaty prosvítat a toho se chceme vyvarovat. Při výběru prádla, a to nejen pod společenské šaty, bychom měli nejdříve myslet na to, jaký máme střih šatů, z jakého jsou materiálu a měli bychom přihlédnout i k tomu, jakou máme postavu. Například pro ženy s plnějšími tvary doporučuji šaty s ramínky, aby si pod ně mohly vzít klasickou podprsenku s pevnějšími ramínky.

Co se týká barev, průsvitnější materiály vyžadují barvy tělové, naopak pokud do společnosti vyrážíme v černé róbě, pak samozřejmě volíme spodní prádlo tmavších barev. Každá žena by měla mít v šatníku alespoň jeden kousek luxusního spodního prádla.

Jak postupovat při výběru spodního prádla?

Nejlepší variantou je si při výběru spodního prádla vzít společenské šaty s sebou do obchodu. Pokud máme například šaty bez ramínek a chceme si pořídit korzetovou samodržící podprsenku, můžeme v obchodě rovnou vyzkoušet, jestli nám podprsenka pod šaty opravdu sedí a drží tvar, tak jak potřebujeme. Pokud volíme šaty, které mají jen jedno ramínko, můžeme si zvolit podprsenku s odepínacími ramínky a nechat zapnuté jen jedno z nich. Další variantou jsou šaty s americkými průramky. V tomto případě je vhodné zvolit podprsenku, který se dá zapnout do kříže.

woman party dress

Číst dál: Jak vybrat spodní prádlo pod společenské šaty?

  • Přečteno: 1358

Další články...

  • 1
  • 2