HOROSKOP: Listopad 2016

woman 3084129 1280

Zajímá vás, co vás čeká a nemine? Hvězdy nám to prozradili a my vám můžeme přinést horoskop na podzimní listopad!

Beran

Je ideální čas na to vycestovat. Potřebujete vlít novou krev do žil a zažít nějaké dobrodružství. Sledujte cestujlevne.com a vydejte se někam, kde jste ještě nebyli.

Býk

Konečně byste se měl/a rozhoupat a objednat kurz manažerských dovedností, na který koukáte již několik měsíců. Získáte na něm přesně to, co potřebujete.

Blíženci

Odložte si nějaké peníze stranou, příští měsíc se vám pokazí některý z velkých spotřebičů jako je pračka, lednička, televize apod.

Rak

Vaše tělo potřebuje jód, proto zařaďte tento měsíc více mořských plodů. Budete vitální a žádná zimní nemoc vás neskolí.

Lev

Pokud zvažujete pořízení nového zvířecího miláčka, zeptejte se ve svém okolí. Některý z vašich přátel má právě k rozdání nejroztomilejší štěňátka.

Panna

Právě teď byste měla udělat tu věc, co minimálně měsíc odkládáte. Prokrastinace se nevyplácí a nyní na vás čeká opravdu hodně práce, ale poperte se s ní co nejdřív. Právě teď máte spoustu energie, takže vám to nebude dělat příliš obtíží.

Váhy

Začněte se těšit, někdo ve vašem okolí vám chce udělat radost a dostanete dárek.

Štír

Projděte si diář, zapomněli jste na narozeniny někoho, koho máte rádi.

Střelec

Tento měsíc zkuste držet detox. Vaše tělo potřebuje očistu před vánočním maratonem a právě listopad je pro vás ideální.

Kozoroh

Udělejte si výlet do přírody. Potřebujete odpočinek, načerpat novou energii a vyčistit mysl. Volný 17. listopad je na to ideální.

Vodnář

Zapomeňte na jeden den na všechny sociální sítě. Uvidíte, kolik budete mít volného času a nemusíte se bát – nic vám neuteče, vše si můžete prohlédnout další den.

Ryby

Udělejte si zásobu másla a mouky na vánoční pečení. Vaše šetřivá duše zaplesá, protože právě teď jsou všechny ingredience za nižší ceny.

  • Přečteno: 1479