Rychloběžná vrata zvýší hospodárnost

Dovede si představit průmyslovou halu bez průmyslových vrat? Asi těžko. Vrata plní několik funkcí, od ochrany majetku, před ochranu před vstupem nepovolaných osob nebo jako izolace. Průmyslová vrata jsou konstruována do těžkých podmínek a pro nepřetržitý provoz, proto je nutné dobře vybrat. Článek slouží jako průvodce výběrem vrat do průmyslu. Věnovat se budeme rychloběžným rolovacím vratům.

Rychloběžná rolovací vrata

Číst dál: Rychloběžná vrata zvýší hospodárnost

  • Přečteno: 457

Stylová ochrana přes sluncem

stínící plachta

pergola

I když se pomalu blíží zima, jistě mnoho z vás už začalo přemýšlet jak si příští rok zútulní a vylepší dům či zahradu. Dnes přicházíme s tipem jak si vytvořit stylové odpočinkové místo kdekoli na zahradě či terase. Zapomeňte na drahé a časově náročné pergoly a nechte se inspirovat francouzskou či španělskou riviérou a pořiďte si stylové stínící plachty. 

Číst dál: Stylová ochrana přes sluncem

  • Přečteno: 938

sekcni vrata

Pokud hledáte nejlepší garážová vrata, vyberte si je z automatických sekčních vrat. Ukážeme, jak vypadají, jak fungují a jaké vybavení mají. Mezi čtyřmi typy garážových bran jsou ty nejlepší z kloubových ocelových segmentů. Sekční vrata jsou pevná a trvanlivá. Snadno se otevírají a nezaberou mnoho místa ani uvnitř garáže ani před jejím vstupem.

Štítky: sekční vrata

Číst dál: Pořiďte si speciální garážová vrata - máme pro vás inspiraci!

  • Přečteno: 969
  • 1
  • 2