Pořiďte si speciální garážová vrata - máme pro vás inspiraci!

sekcni vrata

Pokud hledáte nejlepší garážová vrata, vyberte si je z automatických sekčních vrat. Ukážeme, jak vypadají, jak fungují a jaké vybavení mají. Mezi čtyřmi typy garážových bran jsou ty nejlepší z kloubových ocelových segmentů. Sekční vrata jsou pevná a trvanlivá. Snadno se otevírají a nezaberou mnoho místa ani uvnitř garáže ani před jejím vstupem.

Garážová vrata jsou velmi často umístěna na přední fasádě domu, takže musí být přizpůsobena vnějšímu provedení budovy. Výrobci nabízejí mnoho návrhů a způsobů dokončení sekčních vrat. Sekční vrata jsou rovněž velmi častým typem uzavírání průmyslových budov a větších objektů.

Garážová vrata jsou významným fragmentem vnější stěny - minimálně 5 m2 této příčky. Pokud je garáž vyhřívaná, měla by být brána také izolovaná. Stupeň izolace by měl odpovídat úrovni tepelné izolace domu. Také brána s izolací je výhodnější, když je garáž (i nevytápěná) přilehlá k obytné části. Taková brána bude méně náchylná k deformaci při zatížení, a proto bude trvanlivější. Silnější brána také lépe izoluje zvuk. Sekční vrata od SPEDOS disponují unikátním designem a perfektními tepelnými vlastnostmi, čímž snižují vaše náklady.

Proč sekční vrata

  • Otevírají se pohodlně - otevírací brána se nepřiblíží k příjezdové cestě. Nepotřebujete volný prostor u vchodu do garáže.
  • Můžete si vybrat variantu jejich izolace - vrata jsou vyráběna v několika variantách tloušťky izolace (nebo bez). Je tedy snadné vybrat ten správný typ, v závislosti na stupni izolace garáže.
  • Jsou vybaveny pohonem - všichni výrobci nabízejí pohonové brány. Toto je optimální řešení, protože je dobře přizpůsobeno parametrům brány a vztahuje se na ně záruka.
  • Vhodné pro každé otevření - Sekční vrata mohou být vložena v libovolném tvaru (například oblouková), protože jsou umístěna uvnitř garáže. Pak však musí být mnohem vyšší než světlá výška otvoru potřebná k průjezdu vozu.

Místo montáže

Sekční vrata se montují na vnitřní stranu vstupního otvoru do garáže. Vodítka, ve kterých se křídlo pohybuje, jsou upevněny kolem otvoru. Abyste mohli tento typ brány instalovat, potřebujete nad vchodem nejméně 10 cm prostoru a po stranách otvoru 10 cm.

Štítky: sekční vrata

  • Přečteno: 1327