Jak se zbavit mravenců ze zahrady?

Mravenci jsou sice všudypřítomní, ale pokud se Vám na zahradě usídlila jejich kolonie, tak mohou rychle způsobit velké škody na výhoncích a ovocných stromech. Kromě toho, že okusují ovocné stromy a zeleninové výhonky, kyselina kterou tak roznáší po rostlinách působí negativně a rostliny mohou začít odumírat. Jak se zbavit mravenců ze zahrady

Výsledek obrázku pro mravenci

Štítky: hubení mravenců

Číst dál: Jak se zbavit mravenců ze zahrady?

  • Přečteno: 1135

Víte, k čemu se používá polykarbonát?

polykarbonat

Díky své průhlednosti se polykarbonát používá k výrobě odolných oken, světlíků a zasklení. Nízká hmotnost polykarbonátového zasklení navíc umožňuje použití lehké hliníkové konstrukce. Polykarbonát je plast s univerzálními aplikačními možnostmi. V současné době stále více nahrazuje sklo a využívá se v různých oblastech výstavby. Polykarbonátové desky jsou k dispozici v několika populárních typech.

Štítky: polykarbonát

Číst dál: Víte, k čemu se používá polykarbonát?

  • Přečteno: 814

elektrický obojek pro psy

Výcvik v podstatě jakéhokoliv psa je docela náročný, a to nejen pro vás jakožto pro majitele, ale i pro vašeho čtyřnohého miláčka. Pokud nereaguje, neposlouchá na povely, prostě si dělá, co se mu zachce, je nejvyšší čas pořídit si efektivní výcvikovou pomůcku, a to elektrický obojek pro psy. Používají ho i profesionální kynologové, a tak se nemusíte bát toho, že byste vašemu mazlíčkovi nějak ublížila.

Štítky: elektrický obojek pro psy

Číst dál: Snažíte se vycvičit svého psa? Pořiďte mu elektrický obojek

  • Přečteno: 741
  • 1
  • 2