Investice do dluhopisů

Když se dostaneme finančně do fáze, kde nám výdělky přesahují výdaje, vznikne nám volný kapitál, který můžeme uložit na horší časy. Můžete se ale také rozhodnout dát své peníze na místo, kde po čase získají vyšší hodnotu, než aby jen stály na účtě a postupně hodnotu spíše ztráceli s rostoucí inflací. Možností je ale mnoho a kdo se v tom má vyznat? Akcie, zlato, dluhopisy a jiné cenné papíry... poradíme Vám.

Jak tedy nejúspěšněji investovat s jakoukoliv částkou? V tomto článku rozebereme možnosti, do kterých finančních věcí můžete investovat a jakou míru rizika to obnáší. 

Číst dál: Rozhodli jste se investovat své peníze, ale nevíte kde začít? Dáme Vám pár tipů jak na to.

  • Přečteno: 744

kolaborativní robot

Průmysloví roboti postupně zvyšují svůj podíl na výrobních procesech, které dominují v některých odvětvích průmyslu. Ale co když chceme využít zjevných výhod robota v nízko automatizovaných zařízeních? Zrušení bariér mezi robotem a člověkem je klíčem k popularizaci robotiky v nových odvětvích ekonomiky. 

Číst dál: Téma, které zajímá i ženy. Co umí kolaborativní robot?

  • Přečteno: 602

Víme, kdo sponzoruje skupinu Mandrage!

šrouby a matice

Po poměrně dlouhé době jsme zjistili, že oblíbenou hudební skupinu Mandrage sponzoruje společnost Frigomont a.s., která nabízí opláštění budov, protipožární dveře a spojovací materiál. Právě tato společnost nabídla blíže nespecifikovanou částku skupině Mandrage za to, když zakomponuje jejich sortiment do textů písní. A tak vznikla velmi oblíbená píseň Šrouby a matice, kterou určitě taky znáte. Samozřejmě skupina Mandrage se touto spoluprací nikde moc neprezentuje, ovšem my umíme vypátrat všechny informace.

Číst dál: Víme, kdo sponzoruje skupinu Mandrage!

  • Přečteno: 1189